درباره ما

این مجتمع برای دانش آموزانی تاسیس یافته که به دلایلی مدتی دور از ایران بوده اند و به زبان فارسی تسلط کامل ندارند و در این مدرسه طبق آموزش های خاص زبان فارسی را در کنار دروس دیگر فرا می گیرند تا برای حضور در سایر مدارس ایرانی آمادگی پیدا کنند .
 

اين مجتمع داراي سايت كامپيوتر ، كتابخانه مجهز ، آزمايشگاه هاي فيزيك ،شيمي ، زيست ، سالن ورزش ، نمازخانه ، بوفه ، حياط مجهز به وسایل بازي ورزشی و فضای سبز ، اتاق بهداشت ، اينترنت وايرلس، كلاس هوشمند مي باشد .
 

براي هر مقطع تحصيلي يك مشاور مجرب آموزشي و سازشی در نظر گرفته شده است. در دوره هاي زماني مختلف كلاس هاي آموزش خانواده براي اولياء و دانش آموزان با دعوت از كارشناسان اين رشته برگزار مي گردد.
 

مجتمع براي اياب و ذهاب دانش آموزان در كليه مناطق شهر تهران با توجه به محدوده هاي جغرافيايي سرويس دهي انجام مي دهد كه هزينه ي آن با توجه به مسافت تعيين شده، متفاوت است .

شهريه ثبت نامي دانش آموزان با توجه به مصوبه دفتر امور بین الملل و مدارس خارج از کشور قبل از شروع سال تحصيلي مشخص و در زمان ثبت نام به صورت كامل دريافت مي شود .
 

کتب درسی و قوانین این مدرسه مثل سایر مدارس می باشد ، لذا از دانش آموزان توقع داریم به قوانین آموزشی و تربیتی این مدرسه احترام گذاشته و عمل نمایند .
 

ساعت شروع به کار مدرسه 7:30 و ساعت پایان کار مدرسه در روزهای عادی برای بخش دبستان و بخش متوسطه اول و دوم 14 می باشد . روزهاي پنج شنبه مجتمع تعطيل مي باشد.

 

كلاس هاي درس زبان هاي خارجه ( انگليسي آلماني فرانسه ) در مقطع ابتدايي هفته اي 2 ساعت فقط جهت يادآوري آموزه هاي گذشته تشكيل مي گردد و هر دانش آموز تنها مجاز به انتخاب يك زبان خارجه مي باشد كه تا پايان دوره تحصيل هر مقطع ثابت باقي مي ماند و قابل تغيير نمي باشد .
 

لباس فرم مدرسه ( مانتو - شلوار مقنعه ) در زمان ثبت نام پس از دريافت فيش پرداختي تحويل اوليا مي گردد.

 

کلیه دانش آموزان موظفند صبح ها قبل از زنگ کلاس در برنامه صبحگاه در مدرسه حضور یابند و بعد از پایان کار مستقیماً به منزل مراجعت نمایند .


مقررات انضباطی مقطع متوسطه اول و دوم


مقررات انضباطی مقطع ابتدایی

 

آیین نامه انضباطی سرویس رفت و برگشت دانش آموزان